BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo Stowarzyszenia Krok za krokiem

V Edycja wieczoru dobroczynności

Już po raz piąty dzięki uprzejmości właściciela Artis Hotel&Spa Wychowankowie, Pracownicy i Sympatycy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu spotkali się na imprezie charytatywnej pn.”odDAM”. W tym roku środki pozyskane podczas Wieczoru Dobroczynności posłużą dofinansowaniu kosztów dowozu do placówek Stowarzyszenia.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wiceprezydent Pani Magdalena Dołgan, Radna Rady Miasta Zamość pani Marta Pfeifer, Mariusz Paszko Dyrektor Zamojskiego Szpitala Niepublicznego i wielu naszych przyjaciół, którzy wspierają nas od pierwszej edycji.

Ludzie stoją z teczkami w dłoni. Przy twarzach mają mikrofony. Uśmiechają się.

W tym roku Wieczór poprowadzili Pani Anna Siwczuk z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu w towarzystwie uczniów Dawida Kusztykiewiwicza i Kacpra Jarmoluka. Na początku wszystkich zebranych przywitała Maria Król – Przewodnicząca Stowarzyszenia dziękując wszystkim za przybycie i zachęcając do czynienia dobra bliźnim. Głos zabrał również wychowanek, a obecnie pracownik Stowarzyszenia – Michał Król, który w swojej krótkiej prezentacji przedstawił nowe możliwości wspierania Stowarzyszenia w internecie.

W odsłonach artystycznych wystąpili: Pani Ewa Maziarz (wokalistka), Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”, solista Mariusz Mądrzak wraz z akompaniatorem Arkadiuszem Rozmusem, wolontariusze europejscy z Gruzji, Hiszpanii i Ukrainy.

Głównym artystycznym punktem Wieczoru była sztuka pantomimiczna pt.: „Muzyka serca”. W niezwykłą podróż do krainy wyobraźni zabrali nas wychowankowie Niepublicznego Przedszkola Specjalnego i uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu pod kierunkiem Pani Barbary Różańskiej i pana Jacentego Pietrasia.

Ludzie pochylają sie nad stołem. Na stole drobiazgi.

W przerwach pomiędzy występami zebrani goście mogli nabyć biżuterię i rękodzieło przekazane przez darczyńców bądź wykonane przez uczniów Zespołu Szkół „Krok za krokiem”, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „Krok za krokiem” w Zamościu i Biłgoraju oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i liczne przybycie.

Stowarzyszenie „Krok za krokiem”

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies