BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Uwaga mieszkańcy Włodawy i okolic, potrzebujący wózka inwalidzkiego lub innego sprzętu ułatwiającego poruszanie się

Już we wrześniu do mieszkańców Włodawy i powiatu włodawskiego mających problemy z samodzielnym poruszaniem się trafią wózki inwalidzkie, chodziki, balkoniki i kule. Sprzęt ten jest darem Fundacji „Joni and Friends International Disability Center” z  USA. Przekazywany jest od wielu już lat nieodpłatnie osobom oraz instytucjom w ramach akcji „Wózki dla Polski - 2021".

Organizatorem akcji jest Zbór Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Radzyniu Podlaskim. Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny pod nr 601 959 451. Koordynator akcji, dr Mańko, informuje, że nie ma konieczności okazywania dokumentacji medycznej czy poświadczania stopnia niepełnosprawności.

O szczegółach akcji i o tym, kim jest założycielka fundacji „Joni and Friends International Disability Center”  – Joni Earicskon Tada –można przeczytać na stronie „Super Tygodnia”.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies