BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
logo z napisem: Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego

Uczestnicy WTZ w Krasnymstawie nie narzekają na nudę. Sukcesy na turnieju TAEKWONDO w Legionowie.

30 września w Legionowie odbył się 4 Ogólnopolski Turniej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Taekwondo Olimpijskim. Klub Taekwondo „Sokół” Krasnystaw reprezentowała ekipa złożona z uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie. Wszyscy spisali się świetnie i wrócili z medalami!

Grupa osób pozuje do zdjęcia na boisku. W pierwszym rzędzie osoby kucają lub siedzą, a za nimi osoby stoją. Wszyscy są ubrani na biało. Pośrodku napis: “ Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego”.
  • Krzysztof Garbal: I miejsce w poomsae obowiazkowe i I m. w technice ap chagi
  • Katarzyna Patyk: I m. w biegu na 20 m. i II m. w technice ap chagi
  • Kamil Kędzierski: I m. w biegu na 20 m. i III m. w technice ap chagi
  • Ariel Mazurek: III m w biegu na 20 m.

Dzień Ziemniaka w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie – spotkanie integracyjne.

Konkursy i wspólna zabawa, zaprzyjaźnieni wolontariusze, pyszna zupa dyniowa i ziemniaczane przekąski oznaczać może tylko jedno: Dzień Ziemniaka!

Duża grupa osób jest w pomieszczeniu i stoi w dużym kółku. Wszyscy trzymają się za ręce. Dwie kobiety po lewej stronie są odwrócone w stronę obiektywu i śmieją się. Osoby po prawej stronie są tyłem do obiektywu.

Tradycyjnie jak co roku gościliśmy w naszym warsztacie Internackie Koło Wolontariuszy przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie wraz z Dyrektor Panią Edytą Fidecką, opiekunem Panią Krystyną Tomaszewską a także kierownikiem Internatu Panią Iwoną Malessą. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i oczywiście zapraszamy za rok!

Jerzy Weremko

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies