BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Abstrakcyjna grafika promująca witrynę tworczosc.integracja.org

Twórczość osób z niepełnosprawnościami – nabór prac /z tłum. w PJM

Integracja po raz siódmy ogłasza akcję promującą twórczość osób z niepełnosprawnościami.

Chcemy, aby zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci i młodzież mogły pokazać swoje talenty i pasje jak najliczniejszej publiczności, dlatego ogłaszamy nabór prac, które już teraz zaprezentujemy w internetowej galerii pod adresem: tworczosc.integracja.org
oraz pokażemy na telebimie podczas Wielkiej Gali Integracji 16 listopada w Warszawie, gdzie zobaczy je ponad 2 tysiące gości.

Wybraną twórczość będziemy również regularnie publikować na portalu Niepelnosprawni.pl, Integracja.org oraz na Facebooku Integracji.

W tym roku przypada 30 lecie Integracji, dlatego serdecznie zachęcamy do świętowania z nami tego jubileuszu i dołączenie do naszej internetowej galerii.

Tematyka, technika oraz ilość zgłaszanych prac jest dowolna, mogą to być obrazy, kolaże, prace graficzne i fotograficzne, grafika komputerowa, rzeźby, rękodzieło, ale również zdjęcia pokazujące pasje i zainteresowania autorów, a także ich życie codzienne, zajęcia, szkołę, wakacje. Czekamy na prace indywidualne i zbiorowe.

Od zeszłego roku wprowadziliśmy możliwość samodzielnego dodawania prac na stronie galerii. Wystarczy wejść na stronę: tworczosc.integracja.org i kliknąć na pomarańczowy przycisk „DODAJ PRACĘ”, podać adres e-mail, który będzie przypisany do Państwa galerii, zaznaczyć niezbędne zgody i dodać do galerii zdjęcia i opisy prac podopiecznych.

Po naszej weryfikacji, prace pojawią się na stronie.

Istnieje też możliwość oznaczenia, czy dana praca jest na sprzedaż. W przypadku pojawienia się osoby zainteresowanej kupnem, nie pośredniczymy w sprzedaży, ale pomożemy w nawiązaniu Państwu kontaktu z taką osobą.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów, prosimy kontakt pod adresem tworczosc@integracja.org lub tel. 505 602 711.

Służymy pomocą.

Tłumaczenie na polski język migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies