BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Mecz ping ponga miedzy zawodnikami

Turniej tenisa stołowego w Biłgoraju

W niedzielę 17 lipca 2011 r. rozegrano turniej tenisa stołowego w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, zorganizowany przez biłgorajskie Stowarzyszenie Integracyjno – Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „SIRON”.

Dwunastu zawodników walczyło w czterech grupach, następnie najlepsi grali w finale o pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Po zaciętej walce wyłonili się zwycięzcy:

 1. Andrzej Łukasik
 2. Marek Iwanicki
 3. Dariusz Iwańczyk
 4. Mirosław Sudoł
 5. Sebastian Adamczyk
 6. Artur Koch
 7. Sławomir Brzeziński
 8. Krzysztof Rzepecki
 9. Piotr Kazimierczak
 10. Marcin Kruczek
 11. Józef Jeleń
 12. Krzysztof Matysek

W turnieju wziął udział także nasz kolega Krzysztof Rzepecki, nie zdobył żadnego trofeum, ale znalazł się w środku stawki. Jeśli będzie więcej trenował, to na pewno zrobi karierę sportowca.

W przerwie przed ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród rozegrano towarzyski mecz koszykówki na wózkach. Rozgrywkę obserwowali z trybun zaproszeni goście m.in. starosta Biłgoraja pan Marian Tokarski, pani Agnieszka Obszyńska z PFRON i dyrektor OSiR w Biłgoraju pan Michał Furlepa, którzy potem uroczyście wręczyli puchary i nagrody.

relacja: Kazimierz Adomat

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies