BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Fioletowo-różowy plakat 9. Festiwalu Kultury Bez Barier. Na środku grafiki duży czarny wykrzyknik i biały napis MOŻESZ, poniżej dopisek BYĆ BLISKO. W lewym górnym rogu logotyp festiwalu. Wykrzyknik i dopisek zostały stworzone w formie przestrzennych brył. Wyglądają jakby przybliżały się do odbiorcy grafiki.

Teatr Stary od kulis – zwiedzanie przyjazne sensoryczne i z audiodeskrypcją

Festiwal Kultury Bez Barier z tegorocznym hasłem "MOŻESZ być blisko!" zaprasza miłośników teatralnych kulis a na zwiedzanie zakamarków Teatru Starego w Lublinie w dwóch wybranych terminach: 4 i 5 października 2021 roku.

Wydarzenie będzie realizowane w sposób dostosowany do potrzeb osób w spektrum autyzmu i nadwrażliwościami sensorycznymi oraz osób z niepełnosprawnością wzrokową.

Oprowadzanie będzie łączyć ze sobą opowieść o niemal 200-letniej historii siedziby Teatru Starego w Lublinie z informacjami o tym, czym ta instytucja zajmuje się dziś. To okazja do poznania budynku przy ulicy Jezuickiej 18 w Lublinie.

Podczas zwiedzania odwiedzający poznają różne funkcje teatralnych pomieszczeń i dowiedzą się więcej o tym, na czym polega praca teatru impresaryjnego.

Oprowadza: Rafał Lis

Repertuar

4 października (poniedziałek)

Godzina: 13:00 – 14:30, czas trwania 1 h 30 minut
Udogodnienia: Audiodeskrypcja, Tyflografika, materiały do dotykania

Termin wykupienia biletów/rezerwacji: do 3 października do godz. 15:00

Link do rezerwacji: https://fkbb.pl/wydarzenia/945/

5 października (wtorek)

Godzina: 13:00 – 14:00, czas trwania 1 h
Udogodnienia: Wydarzenie w “Cichych godzinach” dla osób w spektrum autyzmu, dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, łatwy tekst (ETR), Miejsce wyciszenia, Słuchawki wyciszające, Przedprzewodnik, Tyflografika, materiały do dotykania

Termin wykupienia biletów/rezerwacji: do 4 października do godz. 15:00

Link do rezerwacji: https://fkbb.pl/wydarzenia/945-2/

Liczba miejsc jest ograniczona.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies