BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo z napisem: Targi Lublin.

Targi Pracy

Międzynarodowe Targi Lubelskie kolejny raz stały się areną dla pracodawców i poszukujących pracy. Imprezę skierowaną do wszystkich chcących znaleźć lub zmienić pracę zaszczyciło ponad stu wystawców z kraju i z zagranicy. To największa tego typu impreza w regionie, która za każdym razem przyciąga wielu odwiedzających.

Uczestnicy mogli przebierać w ofertach z różnych branż, między innymi budowlanej, finansowej, spożywczej. Nie zabrakło również przedstawicieli służb mundurowych – można było dowiedzieć się np. jakie warunki należy spełnić by dostać się do wojska lub straży granicznej. Wśród wystawców prezentowały się również agencje zatrudnienia i biura karier. Pomiędzy nimi Biuro Karier dla osób z niepełnosprawnościami Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki.

Biuro działa przy ulicy Leszczyńskiego 23, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 14. Jego pracownicy pomagają m.in. w określeniu profilu zawodowego, znalezieniu atrakcyjnych szkoleń lub pracy. Podpowiadają jak przygotować dokumenty aplikacyjne i przystąpić do rozmowy kwalifikacyjnej.

Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie www.biurokarieron.lublin.pl.

Krzysztof Matyjaszek

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies