BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat informacyjny: Szykasz pracy? PRzyjdź na Targi Pracy w Lublinie.

TARGI PRACY 2018

W dniu 18 kwietnia w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie odbyły się Targi Pracy 2018.

Wydarzenie organizowane było przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie a współorganizatorami byli; Wyższa Szkoła Ekonomii Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej.

Mężczyzna w garniturze stoi naprzeciwko starszego mężczyzny, który wyciąga rękę w jego kierunku. Między nimi jest stół z ulotkami.

Jak co roku Inicjatywa ta przyciągnęła wielu pracodawców i osób poszukujących pracy. Na Targach Pracy firmy zaprezentowały oferty pracy na różne stanowiska najczęściej z branży usługowej, handlowej, gastronomicznej, informatycznej czy finansowej.

Podczas Targów osoby, które były zainteresowane mogły pozyskać informacje o możliwości pozyskania środków na założenie własnej działalności gospodarczej. Na miejscu można było w ramach bezpłatnych konsultacji od doradców zawodowych uzyskać pomoc w poprawnym wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych.

Lubelskie Targi Pracy są okazją na poznanie lubelskiego rynku pracy oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Kamil Artur Kuliński

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies