BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat informacyjny: Szykasz pracy? PRzyjdź na Targi Pracy w Lublinie.

Targi Pracy 2013

W Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 (Park Ludowy) w Lublinie 24 kwietnia odbyły się Targi Pracy.

Organizatorem imprezy był Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Wyższą Szkoła Ekonomii i Innowacji, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Wojewódzkim Sztabem Wojskowym oraz Ośrodkiem Aktywizacji Zawodowej w Lublinie.

Na targach byli obecni pracodawcy i instytucje rynku pracy z terenu miasta i województwa lubelskiego. W czasie bezpośredniego kontaktu z pracodawcą można było zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, istniała możliwość zadania pytania przez osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Udział w imprezie był bezpłatny.

Brakuje w naszym środowisku biznesu, filozofii czy misji firmy. Powinno się iść za przykładem dużych i mądrzejszych firm, które funkcjonują od wielu lat. Takich, które poświęcają się człowiekowi i społeczności i nakierowane są na poprawę jakości życia. Kierują się takimi zasadami jak „szczerość i kreatywność”, zasady które pozwalają czerpać satysfakcję z pracy i wnosić wkład w rozwój społeczeństwa.

Kamil Artur Kuliński

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies