BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp OWES Modrzew

Szkolenie Manager Ekonomii Społecznej

Jeżeli chcesz profesjonalnie zarządzać rozwojem swojej organizacji to jeszcze dziś zgłoś się na bezpłatne szkolenie Manager Ekonomii Społecznej, które odbędzie się w dniach 26-27 marca 2015 r.

W biznesie na dobrym zarządzaniu opiera się firma i jej rozwój. Mówią, że zarządzanie to sztuka. Mówią, że zarządzanie jest trudne. A czy da się tego nauczyć?

W życiu szefa organizacji przychodzi taki moment, gdy sama chęć działania nie wystarcza by być szefem. Organizacja się rozwija, jest coraz więcej działań, dochodzą nowi członkowie, wolontariusze, pracownicy. Są nowe pomysły, pojawiają się projekty, zwiększają się obroty.

I teraz to wszystko trzeba skoordynować.

Zarządzanie, strategia, kierowanie, motywowanie, negocjacje to tylko część haseł, które już niebawem nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic, a Twoja organizacja będzie się rozwijać jeszcze lepiej.

Kim jest trener?

Witold Buraczyński – Absolwent Ekonomii w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na Politechnice Warszawskiej. Obok pracy zawodowej związanej z doradztwem pełni rolę Prezesa Zarządu Fundacji Klaster Ekonomii Społecznej oraz udziela się w roli Anioła Ekonomii Społecznej wpływając na kształt i kierunki rozwoju tej dziedziny gospodarki. W pracy doradczej wykorzystuje własną metodę łączącą elementy coachingu, mentoringu, narzędzi twardych wykorzystywanych w procesie zarządzania firmą, zachęcając do nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów decyzyjnych i poszukiwania nowych dróg rozwojowych dla przedsiębiorstw ekonomii społecznej jak też MŚP.

Kto może skorzystać ze szkolenia?

Zajęcia kierowane są do pracowników, wolontariuszy, członków podmiotów ekonomii społecznej z terenu subregionu lubelsko-bialskiego, tj. powiaty: bialski, parczewski, włodawski, łęczyński, lubelski, świdnicki, kraśnicki, Miasto Lublin, Miasto Biała Podlaska.

Termin i miejsce szkolenia

26-27 marca 2015 roku (czwartek-piątek)

Hotel „Gościniec Horyzont”
Trojaczkowice 43
24 – 220 Niedrzwica Duża
www.gosciniechoryzont.pl

Organizator szkolenia zapewnia:

  • pakiet materiałów szkoleniowych
  • wyżywienie w trakcie szkolenia
  • nocleg (w przypadku gdy uczestnik ma utrudniony lub czasochłonny dojazd na miejsce odbywania szkolenia)
  • zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia
  • wsparcie doradcze po szkoleniu

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz:

  • złożyć go osobiście w biurze projektu – Świdnik, Dom Rzemiosła ul. Racławicka 38-44 lok. 213
  • przesłać faxem 81 744 39 43
  • przesłać mailem – szkolenia@modrzew.org

Zgłoszenia należy przesyłać do 15 marca 2015 r.

Uwaga!

Złożenie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w szkoleniu.

Osoby zakwalifikowane do udziału zostaną o tym poinformowane drogą mailową oraz telefonicznie.

Stowarzyszenie Modrzew

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies