BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo ROPS Lublin

Szkolenie asystentów/trenerów pracy osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie zaprasza na bezpłatne szkolenie: „Szkolenie asystentów/trenerów pracy osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi ”

Miejsce szkolenia: Chełm, ul. Partyzantów 8.

Celem szkolenia jest przygotowanie do pełnienia zadań asystentów/trenerów pracy osób z zaburzeniami psychicznymi. Nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie funkcji asystenta/trenera pracy osoby z zaburzeniami psychicznymi.

Szkolenie adresowane jest dla osób z terenu województwa lubelskiego, obejmuje min. 30 godz. zajęć w formie wykładów, warsztatów, praktyk.

Aby wziąć udział w szkoleniach należy:

  1. Zapoznać się z regulaminem.
  2. Czytelnie wypełnić i dostarczyć kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) na adres e-mail:  clow.teresajeziernicka@gmail.com lub pocztą na adres: ul. Partyzantów 8, 22-100 Chełm tel. 507 354 520
  3. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatnie pakiet materiałów szkoleniowych, wyżywienie oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Szkolenie na zlecenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie realizuje:
CLOW Teresa Jeziernicka
ul. Niepodległości 27 „A”, 22-110 Chełm

Rekrutację na szkolenie prowadzi firma, której zlecono realizację usługi:

tel. 507 354 520, e-mail: clow.teresajeziernicka@gmail.com

Pliki do pobrania

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies