BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Świętowanie w Janowicy – 11 listopada

W dniu 09 listopada 2022 roku na WTZ w Janowicy obchodziliśmy uroczyście zbliżające się Święto Niepodległości.

„Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych”

W ramach uroczystości uczestnik Łukasz Lisek zaśpiewał utwór Czerwonych Gitar „Biały Krzyż”.  Występ Łukasza nie był jedynym występem na naszej uroczystości. Uczestniczka Katarzyna Kozdra wyrecytowała wiersz Ludwika Wiszniewskiego „11 listopada”. Oba występy zostały nagrodzone gromkimi oklaskami.

Po części oficjalnej i rozmowie na temat święta odzyskania niepodległości, rozpoczęła się część mniej oficjalna, w której uczestnicy wspólne z instruktorami śpiewali pieśni patriotyczne, które były wyświetlane na monitorze. Nasza uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem Hymnu. W związku z pozytywnym odbiorem uczestników, świętowanie Dnia Niepodległości na WTZ w Janowicy wejdzie do kanonu naszych imprez.

Sebastian Bojarski

Materiał powstał w ramach projektu “Promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego” realizowanego w okresie 01.09.2022 – 10.12.2022 r. przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki ze środków Województwa Lubelskiego.

UWAGA: Kopiowanie, skracanie, przerabianie, wykorzystywanie fotografii i tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.niepelnosprawnilublin.pl, w innych mediach lub innych serwisach informacyjnych wymaga zgody redakcji.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies