BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo NFZ - składające się z napisu Narodowy Fundusz Zdrowia i skrótowca NFZ. W kształt litery F wrysowane jest serce.

Stoisko obsługi klientów Lubelskiego OW NFZ podczas Dni Osób z Niepełnosprawnością

Lubelski Oddział Wojewódzki NFZ został zaproszony przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych do współpracy przy organizacji Dnia Osób z Niepełnosprawnością pod hasłem „Praca i pasja”.

Wydarzenia odbędą się we wrześniu 2022 r. w całej Polsce. Nie trzeba się na nie zapisywać, a udział w nich jest bezpłatny.

Harmonogram spotkań

Spotkamy się z Państwem w ramach tego wydarzenia w dwóch terminach i lokalizacjach: 

  • 16 września 2022 r. (piątek) w godzinach 12:00-15:00 w Powiatowym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Janowie Lubelskim, ul. Jana Zamoyskiego 149
  • 23 września 2022 r. (piątek) w godzinach 9:00-13:00 w Sali Obsługi Klientów ZUS w Lublinie, ul. Zana 36-38c.

Oferta NFZ

W trakcie tych spotkań nasi Pracownicy udzielą wszelkich informacji o szczególnych uprawnieniach osób z niepełnosprawnościami oraz zasadach refundacji wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie.

Będziemy promować zdrowy styl życia i profilaktyczne programy zdrowotne. Pokażemy narzędzia wspierające nas w realizacji tego zadania (np. portal Diety.nfz.gov.pl, aplikacja Fizjo+, mojeIKP). Dołożymy wszelkich starań, aby coraz większa liczba osób potrafiła je wykorzystać w codziennym życiu.

Dla zainteresowanych dostępna będzie możliwość otrzymania Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Czego oczekujemy od Państwa

Bardzo ważne jest, aby dotrzeć z informacją do jak największej ilości osób. Zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami, ich opiekunów oraz bliskich na spotkania, w których wezmą udział również eksperci z ZUS i innych instytucji współpracujących. Prosimy Państwa o wsparcie w realizacji tego celu.

Kontakt:

Aleksandra Bąk, tel. 81 531 06 79, e-mail aleksandra.bak@nfz-lublin.pl

Magdalena Czarkowska
Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies