BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat informacyjny Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS, zawierający w stopce logotypy: PFRON, Ministerstwa Sportu i Turystyki, PZU, pazsjaAZS, onet oraz Przeglądu Sportowego

Startuje 8. edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS

Startuje ósma edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS! W drugi weekend maja osoby z niepełnosprawnościami zainaugurują nowy sezon na poznańskiej pływalni Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dwa tygodnie później w murach Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpocznie się rywalizacja osób z niepełnosprawnościami w bocci.

Nabór do IMP AZS w pływaniu właśnie się rozpoczął i potrwa do piątku, 21 kwietnia do godziny 21:00.
O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy do IMP AZS w bocci wystartują w przyszłym tygodniu.

Chęć udziału w zawodach może zgłosić każda pełnoletnia osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie lekarza orzecznika ZUS lub orzeczenie o zaliczeniu do jednej z grup inwalidów.
Zasady uczestnictwa można znaleźć w regulaminie ogólnym IMP AZS (PDF, 596KB).

Dla zakwalifikowanych uczestników, organizator pokrywa koszty związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem zawodników spoza Poznania i okolic (zamieszkanie powyżej 20 km od centrum miasta).
Dla uczestników z Poznania i okolic (zamieszkanie poniżej 20 km od centrum miasta) organizator zabezpiecza wyżywienie w postaci obiadów w dniu 13.05 i 14.05.

Więcej informacji i zgłoszenia dostępne na stronie internetowej projektu: www.imp.azs.pl,  w mediach społecznościowych Facebook: www.facebook.com/IMPAZS oraz www.pasja.azs.pl/skok-do-wody/.

Plakat informacyjny Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w pływaniu, Poznań 12-14 maja 2023 r. | Plakat: Aneta Popławska / PLAKATOWISKO

dr Marta Dalecka
Wiceprezes ZG AZS ds. sportu osób z niepełnosprawnościami

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies