BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Spotkanie z udziałem Ministra Pawła Wdówika – Pełnomocnika Rządu ds. OzN – z tłum. PJM

Informujemy, iż w dniu 8 czerwca o godzinie 13:00, w sali obrad Rady Miasta Lublin, Plac Łokietka 1. odbędzie się spotkanie z udziałem Pana Ministra Pawła Wdówika - Pełnomocnika Rządu ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

Spotkanie zorganizowane zostało z inicjatywy Fundacji Teatroterapia Lubelska i Polskiego Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej, przy udziale Prezydenta Miasta Lublin – dr. Krzysztofa Żuka.

Tematem przewodnim konferencji będzie „Strategia na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami na lata 2021 – 2030 – planowane programy dla samorządów i organizacji pozarządowych”. Jednym z poruszonych tematów będzie także teraźniejszość i planowane zmiany w funkcjonowaniu warsztatów terapii zajęciowej.

Spotkanie jest odpowiedzią na prośby środowiska lubelskich organizacji pozarządowych zainteresowanych informacjami na temat projektowanych i planowanych działań w obszarze wsparcia i aktywizacji osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Dzięki organizacji spotkania w formule on-line, transmisja dyskusji prelegentów będzie dostępna dla licznej grupy osób, przedstawicieli środowiska osób z niepełnosprawnościami. Link do transmisji spotkania zostanie umieszczony na stronie Miasta Lublin: lublin.eu.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia relacji z wydarzenia.

Informacja:
Urząd Miasta Lublin
Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies