BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Kolista grafika z niebieskimi brzegami na których jest napis “warsztaty terapii zajęciowej, Międzyrzec Podlaski”. W środku koła grafika ludzika na wózku inwalidzkim. Wokół ludzika rozciąga się czerwona lina układająca się w kształt serca.

Spotkanie opłatkowe w WTZ w Międzyrzecu Podlaskim

W środę, 20 grudnia 2017 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się Wigilijne Spotkanie Opłatkowe.

 Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski, Pan Zbigniew Kot, Kierownik działu rehabilitacji społecznej, Pani Anna Skerczyńska, Dyrektor MOSiR Międzyrzec Podlaski, Pan Arkadiusz Myszka, Dyrektor SOSW Międzyrzec Podlaski, Pani Jolanta Modrzewska, oraz władze Stowarzyszenia – Prezes Podlaskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, Pan Kazimierz Telega, Wiceprezes, Pani Elżbieta Wróblewska, Skarbnik, Pan Jan Maksymowicz i Członek Zarządu, Pani Zdzisława Poniwodzik.

Ludzie siedzący przy stole. Stół zastawiony jedzeniem i napojami. Palą się na nim świece. W oddali przybrana choinka. Na ścianie wyświetlany jest z rzutnika obraz multimedialny, na którym są stojący ludzie.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zebranych gości przez Kierownik WTZ, Panią Monikę Andrzejuk, następnie wyświetlony został spektakl „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu uczestników naszego Warsztatu. Po części powitalnej wszyscy przełamali się opłatkiem składając serdeczne, świąteczne życzenia, by kolejno zasiąść do stołu na którym znalazły się tradycyjne, wigilijne potrawy przygotowane przez pracownię gospodarstwa domowego.

Podczas spotkania opłatkowego, Prezes PSON, Pan Kazimierz Telega oraz Kierownik WTZ, Pani Monika Andrzejuk złożyli serdeczne podziękowania za długoletnią współpracę w WTZ, wręczając kwiaty i upominek odchodzącej na emeryturę Pani Danucie Dymitruk.

Hubert Juszczuk

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies