BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Spotkanie opłatkowe w Kurowie

Siódmego stycznia członkowie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ,,OTWARTY KRĄG” w Kurowie tradycyjnie jak co roku spotkali się na wspólnym OPŁATKU w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Kurowie.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: pani Małgorzata Suszek- Zawadzka – Dyrektor PCPR w Puławach, pan Arkadiusz Małecki – radny powiatu puławskiego, pan Stanisław Wójcicki – wójt gminy Kurów, ksiądz Wiesław Cieszko – proboszcz parafii w Kurowie oraz przedstawiciele rady gminy i zaprzyjaźnionych z nami organizacji społecznych.

 Po wspólnej modlitwie, życzeniach na nowy 2016 rok, nastąpiło tradycyjne dzielenie się opłatkiem, osobistym życzeniom, uściskom i pocałunkom nie było końca.

Gdy wszyscy posilili się przygotowanym poczęstunkiem rozpoczęło się wspólne śpiewanie kolęd. Spotkanie przebiegło w serdecznej „rodzinnej” atmosferze.

Danuta Kuna

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies