BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujacy wydarzenie

Spektakl “W pętli zmysłów” – z tłum. w PJM i audiodeskrypcją [10 grudnia]

Przestrzenie Sztuki Lublin, Fundacja Inside Out i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na kryminał teatralny w którym główną rolę odgrywają zmysły.

Jane i Maxwell – angielskie małżeństwo, mieszkające na małej wyspie znajdują w swojej sypialni trupa. Policja (inspektor Brown) rozpoczyna śledztwo. Kto zabił? Kogo? I jak? To trudne zagadki do rozwiązania, szczególnie, gdy zmysły zaczynają funkcjonować inaczej niż do tego przywykliśmy.

Przyjdź i doświadcz magii zmysłów.

Spektakl odbędzie się 10 grudnia (niedziela) o godz. 18:00 w Domu Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Konrada Wallenroda 4a).

Darmowe wejściówki do pobrania na: app.evenea.pl/event/wpetlizmyslow

Wydarzenie będzie tłumaczone na polski język migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego przez Ewelinę Lachowską.

Podczas spektaklu dla osób niewidomych zapewniamy audiodeskrypcję na żywo. Wykona ją Izabela Świeca. Ze względu na ograniczoną ilość urządzeń, decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: beata.lipska@fundacjainsideout.pl.

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies