BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący spektakl rodzinny

Spektakl rodzinny – Teatr w Ogrodzie “Improwizowana księżniczka” / z tłum. PJM po wcześniejszym zgłoszeniu

Historia napisana przez Andersena to zaledwie jedna strona do przeczytania w mgnieniu oka. Co zatem można z niej zrobić na scenie? Otóż wiele.

Można wymyślać mnóstwo zdarzeń. Spektakl został przygotowany przez aktorski duet Kacper Kubiec i Bogusław Byrski, którzy w zabawny, czasem przewrotny a na pewno zaskakujący sposób i z udziałem publiczności opowiedzą „Księżniczkę na ziarnku grochu” H.Ch. Andersena.

Pełen szybkich zwrotów akcji, nieprzewidywalny, ale zapadający w pamięć spektakl rozbawi największego ponuraka.

Dwóch aktorów Kacper Kubiec i Bogusław Byrski w zabawny sposób i to na dodatek przy waszym udziale opowiedzą te historię.

KIEDY? 3 września (sobota) godz. 16:00

Miejsce: Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie ul. Sławin 20 – obok jest parking.

Wstęp wolny.

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowegopo wcześniejszym zgłoszeniu na email: biuro@fundacjainsideout.pl.

 Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Integracja dzielnicy Szerokie” Fundacji Inside Out realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin oraz Rady Dzielnicy Szerokie.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies