BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Na pierwszym planie kobieta i mężczyzna w dynamicznych pozach. Mężczyzna pochyla tułów do przodu, jedną rękę opiera nad biodrem, a drugą wyprostowaną wyciąga przed siebie. Kobieta trzyma go za wyciągniętą dłoń, a drugą z ugiętym łokciem trzyma przed sobą. Ma szeroko rozstawione stopy i pochyla się do przodu. Na drugim planie mężczyzna za perkusją. Wszyscy są ubrani w białe koszulki z czarnym nadrukiem i ciemną dolną część stroju. Poniżej tekst: RYTMONIADA - MUZYCZNA BAJKA EDUKACYJNA 07.04.2024 NIEDZIELA/14:00. FOT. ARCHIWUM WŁASNE

Spektakl dziecięcy „Rytmoniada” z tłumaczeniem na PJM na żywo [7 kwietnia]

Teatr Stary w Lublinie serdecznie zaprasza 7 kwietnia o godzinie 14:00  na spektakl dziecięcy „Rytmoniada”.

 Ta muzyczna bajka edukacyjna z serii “Szalone Królestwo”, nawiązuje do tegorocznej olimpiady. Dyscypliny nie będą sportowe tylko baśniowe i wezmą w nich udział Mieszkańcy Szalonego Królestwa.

Będziecie mogli uczestniczyć w żywiołowej, opartej na ruchu podróży do świata sztuki; teatru, muzyki i tańca. Będą emocje, śmiech, łzy, brawa, rywalizacja i wspaniałe muzyczne nagrody.

Spektakl dla dzieci w wieku 4+ z tłumaczeniem na polski język migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

Parter i loże sali widowiskowej wyposażone są w pętlę indukcyjną   

Jeśli są Państwo zainteresowani i chcielibyście wziąć udział w naszym wydarzeniu, mamy możliwość zarezerwowania dla dzieci miejsc przy tłumaczach w pierwszych rzędach, zanim ogłosimy sprzedaż regularną. 

Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji miejsc już teraz.

Bilety na spektakl w cenie 40 zł. Bilety można kupić pod linkiem: www.teatrstary.eu/rezerwacja/…

W przypadku braku możliwości zakupu biletu on-line prosimy o bezpośredni kontakt z kasą tel.: 81 466 59 25 wew. 22, kom. 663 111 413 lub na adres e-mail: kasa@teatrstary.eu

O spektaklu

Cykl muzycznych baśni edukacyjnych “Szalone Królestwo” to rymowana współczesna wersja dell’ arte. Spektakle są niezwykle żywiołowe, oparte na ruchu, z muzyką graną na żywo. Aktorzy wciągają dzieci do wspólnej zabawy, wykorzystując często element improwizacji. Widzowie mają szansę poznać brzmienia i barwy różnych instrumentów, które pobudzają ich wyobraźnię, wprowadzając w świat sztuki: teatru, muzyki i tańca.

Mieszkańcy Szalonego Królestwa organizują wspaniałe muzyczne zawody. Błazen Skoczek i Paź Trylik chcąc zaimponować Królowej, będą wymyślać przedziwne dyscypliny sportowe. Będą biegi w różnych tempach i rytmach, gra w „koszykówkę kankanówkę” oraz wygibasy i pląsańce z obręczami w różnych stylach muzycznych. Dzieci wezmą udział w niezwykłej, muzycznej olimpiadzie czyli RYTMONIADZIE.

Scenariusz i reżyseria: Ewa Szawłowska
Opracowanie muzyczne: Monika Polaczek-Przestrzelska

Obsada:
KRÓLOWA: Katarzyna Mykietyn
PAŹ: Ewa Szawłowska
SKOCZEK: Tomasz Osica
MISTRZ PLĄS: Damian Zawadzki
FORTEPIAN: Monika Polaczek-Przestrzelska
INSTRUMENTY PERKUSYJNE: Marcin Lemiszewski

Wideozaproszenie w języku migowym Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies