BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Mężczyzna w okularach otoczony dziećmi pokazuje w dłoniach wnętrze owocu orzecha włoskiego

Spacer przyrodniczy po Sławinie (z tłumaczeniem na PJM)

Fundacja Inside Out i Inspektor Biwak zapraszają na otwarte spotkanie spacerowo-warsztatowe o tematyce ornitologiczno-przyrodniczej 5 września 2020 r. (sobota) o godz. 16:00.

Zbiórka odbędzie się na parkingu przy Ogrodzie Botanicznym ul. Willowa. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Spacer tłumaczony na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego. Posłuchamy, pooglądamy, pospacerujemy i dowiemy się ciekawych rzeczy o świecie przyrody! Zapraszamy osoby w każdym wieku na odkrywanie dzielnicy Sławin!

Zapisy za pośrednictwem formularza online.

O prowadzącym

Jakub Orłowski (Inspektor Bywak)- przyrodnik i edukator ze szczególnym uwielbieniem do ornitologii. Członek LTO – Lubelskie Towarzystwo Ornitologiczne i OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Uczestnik obozów ornitologicznych Akcji Carpatica i Akcji Siemianówka, brał udział w monitoringach wodniczki, żurawi i jarząbków na Polesiu i w Lasach Sobiborskich. Pod pseudonimem Inspektor Bywak prowadzi warsztaty i spacery dla dzieci i dorosłych.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies