BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący spacer przyrodniczy

Spacer przyrodniczy po dzielnicy Szerokie /z tłum. PJM po wcześniejszym zgłoszeniu

Otwarte spotkanie spacerowo-warsztatowe o tematyce ornitologiczno-przyrodniczej. Posłuchamy, pooglądamy, pospacerujemy i dowiemy się ciekawych rzeczy o świecie przyrody!

Zapraszamy osoby w każdym wieku na odkrywanie dzielnicy Szerokie!

KIEDY? 10 lipca (niedziela) godz. 10:00

Miejsce: zbiórka przy Bibliotece na Poziomie ul. Sławin 20 – obok jest parking.

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy. Link do zapisów.

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowegopo wcześniejszym zgłoszeniu w formularzu zapisów na zajęcia (do 2 lipca).

PROWADZENIE: 

Jakub Orłowski (Inspektor Bywak) – przyrodnik i edukator ze szczególnym uwielbieniem do ornitologii. Członek LTO – Lubelskie Towarzystwo Ornitologiczne i OTOP – Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Uczestnik obozów ornitologicznych Akcji Carpatica i Akcji Siemianówka, brał udział w monitoringach wodniczki, żurawi i jarząbków na Polesiu i w Lasach Sobiborskich. Pod pseudonimem Inspektor Bywak prowadzi warsztaty i spacery dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu “Integracja dzielnicy Szerokie” Fundacji Inside Out realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin oraz Rady Dzielnicy Szerokie.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies