BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat informacyjny promujący wydarzenie

Seniorzy i osoby z niepełnosprawnością z powiatu parczewskiego zaprezentują swoją twórczość

W najbliższą niedzielę, 7 lipca o godz. 14:00 na placu przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Parczewie, odbędzie się VIII Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenie ma na celu ukazanie dorobku artystycznego wykonawców indywidualnych, zespołów, amatorskich grup teatralnych, obrzędowych i kabaretowych oraz stworzenie możliwości zaprezentowania się szerszej publiczności, jak również wymiany doświadczeń artystycznych. Spotkaniu towarzyszyć będzie integracja środowiska seniorskiego i osób niepełnosprawnych z terenu powiatu parczewskiego.

Wykonawcy zaprezentują się w następujących kategoriach: soliści, duety, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne, instrumentaliści, chóry, recytatorzy, grupy teatralne, a także grupy kabaretowe.

Organizatorami przeglądu są Powiatowa Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Parczewie oraz Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Parczewie.

Źródło: podlasie24.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies