BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Niebieska grafika przedstawia informacje na temat drugiego naboru. Na środku umieszczone jest hasło: Nabór innowacyjnych pomysłów. Poniżej logotyp projektu i zdanie: Granty około 32 tys. zł. Na samym dole umieszczono logotypy Funduszy Europejskich, flagę Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej

Rusza nabór do Włącznika! Zapraszamy na środowy webinar

1 czerwca rusza kolejny nabór pomysłów do inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych. To szansa by wprowadzić w życie rozwiązanie, które odmieni codzienność osób zagrożonych wykluczeniem społecznym!

Oferujemy granty o średniej wartości 32 tys. zł., które pozwolą na półroczne testy mikroinnowacji.

Poszukujemy pomysłów w obszarze minimalizowania nierówności społecznych, ubóstwa czy dyskryminacji. Obszar włączenia społecznego, wokół którego koncentrują się działania Inkubatora, jest tu rozumiany bardzo szeroko.

Od czego zacząć? Jutro tj. w środę, 2 czerwca o godz. 12:00 zapraszamy na webinar “Na dobry początek” – opowiemy jaka jest oferta inkubatora, jak wspieramy rozwój innowacji, jak się do nas zgłosić, jak rozwijać swój pomysł? Link do rejestracji.

W ramach inkubatora oferujemy wsparcie merytoryczne na każdym etapie rekrutacji i tworzenia innowacji. Masz pomysł? Nie zwlekaj, skonsultuj go z nami już dziś!

Zachęcamy do konsultowania pierwszych pomysłów oraz udziału w warsztatach 10 i 16 czerwca. Link do rejestracji uczestników warsztatów.

Innowacje społeczne to nowe rozwiązania odpowiadające na wyzwania społeczne. Mogą to być produkty, aplikacje, usługi, gry, modele pracy, podręczniki i wiele innych! Proste, nowatorskie rozwiązania, wynikające ze znajomości problemu i odpowiadające na realne potrzeby odbiorców.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na:

Zapraszamy do kontaktu:
agata.siwek@rops.poznan.pl;
tel. 61 856 73 20

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies