BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Obraz przedstawiający drzewo ze stawem w tle.

Rozpoczynamy akcję promującą twórczość osób z niepełnosprawnością

Jeśli malujesz, rysujesz, rzeźbisz, zajmujesz się rękodziełem, lub masz inną ciekawą pasję – pochwal się nią! Przyślij do Integracji zdjęcia swoich prac, zostaną pokazane podczas największego wydarzenia w Polsce skierowanego do osób z niepełnosprawnością – Wielkiej Gali Integracji, która odbędzie się 18 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów.

Tematyka, technika oraz ilość zgłaszanych prac jest dowolna, mogą to być obrazy, kolaże, prace graficzne i fotograficzne, rzeźby, rękodzieło, ale również zdjęcia pokazujące pasje i zainteresowania autorów, a także ich życie codzienne, szkołę, wakacje. Czekamy na dzieła zarówno wykonane tradycyjnymi technikami, jak i cyfrowymi, indywidualne i zbiorowe.

Wszystkie prace można będzie zobaczyć w wirtualnej galerii twórczości osób z niepełnosprawnością pod adresem: tworczosc.integracja.org

Wybrane zdjęcia prac będziemy również regularnie publikować na portalu Niepelnosprawni.pl, Integracja.org oraz na Facebooku Integracji.

Aby przesłać do nas swoją twórczość – wejdź na stronę tworczosc.integracja.org i kliknij na pomarańczowy przycisk „DODAJ PRACĘ”, podaj swój adres e-mail, zaznacz niezbędne zgody i dodaj do swojej galerii dowolną ilość swoich prac. Podaj informację, kto jest autorem oraz jaką techniką zostały wykonane. Po naszej weryfikacji, prace pojawią się na stronie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: tworczosc@integracja.org

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies