BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Rodzinne warsztaty sensoplastyczne / z tłum. na PJM

Fundacja Inside Out zaprasza 28 sierpnia (sobota) o godz. 10:30-12:00 na Rodzinne warsztaty sensoplastyczne - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie opiekunów z dziećmi od 3 roku życia. Warsztaty tłumaczone na Polski Język Migowy.  Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego

Zajęcia odbędą się na terenie zielonym przy Bibliotece na Poziomie – Miejska Biblioteka Publiczna Filia 40 ul. Sławin 20.
Udział jest bezpłatny. Obowiązują zapisy telefoniczne 81 511 10 76, bądź e-mail: filia40@mbp.lublin.pl podaj imię i nazwisko i nazwę warsztatów.

Zajęcia sensoplastyczne to warsztaty, na których działają wszystkie zmysły. Tworzenie mas i prac plastycznych pozwoli uczestnikom poznać przedmioty wieloma zmysłami – wzrokiem, zapachem, dotykiem, węchem, a nawet dzięki dźwiękom. To zajęcia, na których rodzice poznają kreatywne sposoby na stworzenie własnych zabaw (naturalnych mas) w domu.

Na warsztaty prosimy o ZABRANIE KOCA, UBRAŃ, KTÓRE MOGĄ SIĘ UBRUDZIĆ/ ZNISZCZYĆ ORAZ PUDEŁKA/ SŁOIKA NA ZABRANIE MASY.

PROWADZĄCA: Dominika Knap – członkini Fundacja Inside Out, animatorka kultury, studentka, pedagog cyrku, edukatorka w Galerii Labirynt oraz mieszkanka Szerokiego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

Wideozaproszenie w języku migowym

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies