BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący rekrutację do IV edycji Ligi NGOs

Roczny bezpłatny kurs dla osób, które chcą tworzyć społeczeństwo obywatelskie i działać w organizacjach pozarządowych

Rozpoczęliśmy rekrutację do IV i ostatniej edycji ogólnopolskiego programu „Liga NGOs”.

Celem tego programu jest promowanie i upowszechnianie idei budowania społeczeństwa obywatelskiego.

Do programu zapraszamy osoby dorosłe od 18 roku życia, zaangażowane społecznie w fundacjach, stowarzyszeniach, grupach nieformalnych lub takie, które nie mają jeszcze doświadczenia, ale chciałyby w przyszłości zaangażować się w działania społeczne.

Co oferujemy?

  • Weekendowe zjazdy – urozmaicone warsztatami, panelami dyskusyjnymi i interesującymi wykładami: 7 zjazdów w okresie listopad – maj w Warszawie. Zapewniamy bezpłatnie pełne zaplecze, noclegi, wyżywienie, materiały.
  • Bezpłatne programy szkoleń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, dotyczące fundraisingu, zarządzania projektami i ryzykiem, pozyskiwania dotacji, wystąpień publicznych i wiele innych! Wysokiej klasy wykładowców i trenerów.
  • Udział w projekcie społecznym realizowany w czasie wakacji (wykonywaliśmy prace remontowo-porządkowe na rzecz Hospicjum we Włodawie nad Bugiem, w Łabuńkach pod Zamościem, remont mieszkania dla samotnej matki z niepełnosprawnym synem w Pabianicach, przygotowanie świetlicy dla dzieci uchodźców w Łodzi).
  • Summer School we wrześniu 2023 – weekendowy zjazd na zakończenie programu z uroczystą galą.
  • Regionalne cykliczne spotkania dla absolwentów w ramach Klubów Ligi NGOs, w których rozwijamy sieci kontaktów i współpracy, dbamy o samorozwój i synergię między członkami.

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Co roku w kolejnej edycji Ligi NGOs uczestniczy 120 osób. Obecnie mamy już 360 absolwentów, zaangażowanych liderów, członków organizacji pozarządowych, pracowników instytucji centralnych i lokalnych.

Zachęcamy do zapoznania się z programem Ligi na naszej stronie www.ligangos.pl

Aby zgłosić swój udział w programie Liga NGOs wypełnij zgłoszenie.

Więcej szczegółów i informacji pod numerem telefonu: 530 254 567.

Źródło: ligangos.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies