BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat przedstawiający poważnego mężczyznę który przekazuje informację - Znasz się na NGOsach? Skorzystaj z naszej oferty! Poznaj Ligę NGOs!

Rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie nasi słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów.

Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Będziemy trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

Czas!
Na zgłoszenia czekamy do 15 października. W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji. Zależy mi, aby zgłoszeń było dużo, bo POTRZEBUJEMY LIDERÓW!

Wymagania: pracowitość, zapał i chęć porządkowania świata.

Jak to działa?

Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Jaki jest efekt?
Dobrze wyedukowane i sprawnie funkcjonujące społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą gwarancją zapobiegania wszelkim nieprawidłowościom i społecznym zagrożeniom, zachowaniom ryzykownym i przestępczym. O skuteczności przeczytasz tutaj: publikacja ze strony nowiny24publikacja ze strony Więc jestem!

Michał Owczarski
Fundacja Życie
tel. 601 050 208

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies