BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Ulotka reklamowa z napisami: "Bezpłatna rehabilitacja domowa dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności; rehabilitacja w domu pacjenta, umów się na rehabilitację domową tel. 502 170 805; rehabilitacja realizowana na terenie woj. lubelskiego"

Realizacja programu bezpłatnej rehabilitacji domowej dla Pacjentów ze znacznym stopniem niepełnosprawności przez EPIONE Sp. z o.o.

Placówki medyczne EPIONE Sp z o.o. z siedzibą w Katowicach, realizują program bezpłatnej rehabilitacji w ramach NFZ dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie m. Lublin oraz innych miast całego woj. lubelskiego.

Bezpłatna Rehabilitacja wykonywana jest w domu Pacjenta, jak również w Domach Opieki Społecznej, przez wyznaczonych do tego Fizjoterapeutów firmy EPIONE Sp. z o.o. Firma posiada szybkie terminy rehabilitacji dla osób zainteresowanych.

Niezbędnym czynnikiem do podjęcia rehabilitacji jest posiadanie:

  • orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności
  • oraz skierowania na rehabilitację domową od dowolnego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Pacjent chcący przystąpić do programu przesyła koordynatorowi orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz skierowanie od lekarza POZ lub innego specjalisty mającego kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, następnie zostaje przydzielony fizjoterapeuta, który rozpoczyna realizowanie programu rehabilitacji.

Kontakt:

  • W sprawie szczegółów realizacji programu oraz w przypadku dodatkowych pytań do koordynatora, reprezentującego firmę na terenie woj. lubelskiego: Karolina Gibiec tel. 502 170 826.
  • W celu umówienia rehabilitacji domowej: tel. 502 170 805

Karolina Komsa
Asystent ds. marketingu i promocji

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies