BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wydarzenie XXII Przegląd Małych Form Teatralnych

Przegląd Małych Form Teatralnych online

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną SONI w Poniatowej zaprasza na XXII Przegląd Małych Form Teatralnych online.

Odbędzie się on 27 listopada 2020 roku od godz. 9:00 w formule online. Transmisja na YouTube.

W programie Przeglądu:

  • nagrania występów artystycznych zespołów i solistów z placówek zrzeszających osoby niepełnosprawne z województwa lubelskiego w kategorii: teatr, poezja, taniec i piosenka.

Głównym celem Przeglądu jest stworzenie osobom z niepełnosprawnościami warunków i możliwości (aktualnie w formule on-line) zaprezentowania swojego potencjału artystycznego. Stanowi on również bodziec do ich aktywizacji pomimo zaistniałej sytuacji uniemożliwiającej bezpośredni kontakt i zaprezentowanie swojej twórczości przed publicznością zgromadzoną na widowni.

Zarówno występujący, jak i widzowie będą mogli przekonać się, że istnieje możliwość tworzenia wydarzeń kulturalnych poprzez łącza internetowe i że obecna sytuacja nie ogranicza aktywności artystycznej.

Źródło: www.soni.org.pl
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies