BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp Uczelnia Korczaka

Prośba o udział w badaniu potrzeb osób, korzystających ze wsparcia psychicznego

Zespół Badawczy Uczelni Korczaka serdecznie zaprasza do wypełnienia ankiety dotyczącej różnych aspektów funkcjonowania systemu wsparcia dla osób z problemami ze zdrowiem psychicznym.

Zależy nam na opinii osób mających problemy ze zdrowiem psychicznym lub opiekujących się bliską osobą (dzieckiem, rodzicem lub kimś innym z rodziny) z takimi problemami.

Państwa pomoc umożliwi nam przygotowanie rekomendacji dla placówek wsparcia, aby mogły lepiej dostosować swoje usługi do potrzeb osób z problemami ze zdrowiem psychicznym. 

Badanie realizowane jest przez Uczelnię Korczaka wraz z regionalnymi ośrodkami polityki społecznej oraz we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej. Celem badania jest diagnoza możliwości rozwijania usług środowiskowych w Polsce tak, aby osoby wymagające wsparcia mogły jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrostanem w swoim miejscu zamieszkania. W oparciu o wyniki naszego badania w najbliższych latach realizowane będą strategie polityki społecznej, w tym deinstytucjonalizacji, w których głos usługobiorców powinien być brany pod uwagę.

Bardzo prosimy o udostępnienie linku do ankiety osobom, które korzystają z Państwa usług i są w stanie samodzielnie odpowiedzieć na nasze pytania. Jeżeli w Państwa opinii któraś z osób nie jest w stanie wypełnić elektronicznej ankiety to prosimy o przekazanie jej członkom rodziny podopiecznego/ pacjenta.

Badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki są poufne i będą przedstawione wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Wyniki gromadzone są automatycznie w zbiorze po kliknięciu na ostatnim ekranie w „Wyślij wypełnioną ankietę”.

Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut. Link jest aktywny przez kilka najbliższych dni.

Aby rozpocząć wypełnianie ankiety wystarczy kliknąć w poniższy link. 

https://pbs.pl/dus04A_ankieta

Jeżeli link nie jest aktywny to prosimy skopiować adres ankiety do przeglądarki internetowej (np. Chrome, Firefox, Edge, Safari itp.).

W razie problemów technicznych prosimy kontaktować się pod adresem: dus.helpdesk@pbs.pl

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.
 
Prof. Mirosław Grewiński, Rektor Uczelni Korczaka
oraz Zespół Badawczy Uczelni Korczaka
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies