BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji

Programy Polityki Zdrowotnej – zaproszenie na szkolenie online

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu online o tematyce: „Programy polityki zdrowotnej” 22-23 września 2021 roku lub 06-07 października 2021 roku na platformie do wideokonferencji.

Szkolenie łączy w sobie wykłady teoretyczne oraz część warsztatową, która umożliwi uczestnikom praktyczne zdobycie wiedzy i umiejętności na temat tworzenia projektów Programów Polityki Zdrowotnej w oparciu o wytyczne AOTMiT oraz tworzenie raportów końcowych z realizacji programu polityki zdrowotnej.

Szkolenie dedykowane jest: przedstawicielom organów założycielskich podmiotów leczniczych, w tym pracownikom jednostek samorządu terytorialnego, osobom biorącym udział w tworzeniu regionalnej polityki zdrowotnej oraz przedstawicielom organizacji pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dot. szkolenia, dostępne na stronie projektowej.

Regulamin szkoleń oraz rejestracja dostępne pod linkiem: power.aotm.gov.pl/info.php

INSTRUKCJA REJESTRACJI NA SZKOLENIE

Szkolenia odbywają się na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.

Udział w szkoleniu możliwy jest poprzez:

 1. spełnienie kryteriów uczestnictwa, o których mowa w Regulaminie szkoleń oraz
 2. przesłanie zgłoszenia na adres: szkolenia@aotm.gov.pl w postaci wypełnionego Formularz do pobrania

Jak wygląda szkolenie zdalne?

 • Zgłoszenia dokonujesz – wysyłając formularz zgłoszenia na adres: szkolenia@aotm.gov.pl.
 • Po weryfikacji poprawności formularza otrzymasz wiadomość mailową o kwalifikacji na szkolenie.
 • Następnie należy przesłać oryginał wypełnionego formularza: na adres Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa.
 • Na szkolenie może zapisać się każda osoba spełniająca kryteria uczestnictwa w projekcie, szczegółowo opisane na stronie projektu, w zakładce harmonogram szkoleń.
 • Szkolenia dla uczestników są bezpłatne.
 • W szkoleniu o danej tematyce można uczestniczyć tyko raz, w całym okresie realizacji projektu.
 • Należy zapoznać się z Regulaminem szkoleń.
 • Nie później niż 2 dni robocze przed szkoleniem, uczestnik otrzymuje drogą mailową informację zwrotną dot. zakwalifikowania się na szkolenie wraz ze wszystkimi szczegółami odnoszącymi się do szkolenia.
 • W dniu szkolenia logujesz się na platformę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet lub smartfon).
 • Uczestnicy szkolenia weryfikowani są przed zalogowaniem na szkolenie na podstawie nazwy użytkownika (tj. poprzez podanie imienia i nazwiska) oraz zgodnie z elektroniczną listą obecności. Link do listy obecności przesyłany jest w dniu szkolenia na czacie.
 • Podczas szkolenia można zadawać pytania przez mikrofon lub czat.
 • Materiały edukacyjne przekazywane są uczestnikom w trakcie szkolenia (w formie elektronicznej).
 • Certyfikat ukończenia szkolenia przesłany jest pocztą po zakończonym szkoleniu.

Co jest potrzebne na szkolenie od strony technicznej?

 • Komputer z przeglądarką internetową (Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Microsoft Edge, Opera) lub tablet albo telefon z przeglądarką.
 • Mile widziane jest używanie podczas szkolenia wbudowanej kamery lub kamery internetowej, mikrofonu, zestawu słuchawkowego lub podłączonych głośników, ale nie powinny być one jednocześnie używane przez żadną inną aplikację.

PDF Title

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 887 830 678 lub pod adresem mailowym szkolenia@aotm.gov.pl

Projekt szkoleniowy „Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS)

Edyta Rybacka
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji
ul. Przeskok 2; 00-032 Warszawa
Sekretariat: 22 101 46 00
e-mail: e.rybacka@aotm.gov.pl
www.aotm.gov.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies