BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Cztery ręce o róznych karnacjach trzymają się za nadgarstek

Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2024

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konsultacje z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w przedmiocie projektu programu współpracy Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

  • Trwają konsultacje Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi do 15 września 2023 r.
 

Formy konsultacji społecznych

  • przyjmowanie opinii i wniosków na piśmie, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: konsultacje@lublin.eu;
  • otwarte spotkanie publiczne , które odbędzie się w dniu 7 września 2023 r. o godz. 16.00 (Biuro Partycypacji Społecznej, Urząd Miasta Lublin ul. Gilasa 3, 20-109 Lublin, pokój 109, piętro I).

Formularz konsultacyjny

Formularz konsultacyjny w przedmiocie Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2024:

Formularz konsultacyjny

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje na stronie Urzędu Miasta Lublin: Konsultacje Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2024.

Urząd Miasta Lublin
Biuro Partycypacji Społecznej

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies