BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Baner promocyjny z tekstem PROSPECT PROGRAM ROZWOJU kOMPETENCJI TRENERSKICH. 3,2,1 ZACZYNAMY! RUSZYŁ NABÓR DO NOWEJ EDYCJI PROGRAMU. Pod tekstem link www.stowarzyszenieintegracja.eu

Program rozwoju kompetencji trenerskich “Prospect”

Ruszyła rekrutacja do nowej edycji Programu Rozwoju Kompetencji Trenerskich „PROSPECT” realizowanego przez Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „INTEGRACJA”.

Dzięki Programowi mogą Państwo nadać nowy kierunek swojemu życiu zawodowemu, rozwinąć posiadane umiejętności i kompetencje, a także wzmocnić warsztat pracy.

Udział w Programie to świetna okazja dla tych, którzy chcą zostać trenerem i realizować się w pracy szkoleniowej.  Dodatkowo uczestnicy otrzymają zaproszenie do tworzenia społeczności SI*TEAM – absolwentów programów Stowarzyszenia INTEGRACJA i uzyskają dostęp do wielu przydatnych materiałów edukacyjnych, konsultacji i pomocy trenerów, a także będą mieli możliwość podjęcia współpracy z innymi członkami społeczności.

Absolwenci programu otrzymają konkretną propozycję zawodową. Po jego zakończeniu Stowarzyszenie chce dalej współpracować z osobami, które poznały ich sposób pracy i chcą dołączyć do zespołu INTEGRACJI.

Być może w Państwa placówce jest ktoś, kto byłby zainteresowany wzięciem udziału w Programie Stowarzyszenia? Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Cały Program Rozwoju Kompetencji Trenerskich to 208 godzin pracy treningowej i warsztatowej, z podziałem na:

  • warsztat kwalifikacyjny (5 godz.)


Moduł rozwojowy:

  • trening umiejętności interpersonalnych (40 godz.)
  • trening osobistego rezonansu – świadomość własnych zasobów i ograniczeń oraz rozumienie doświadczeń osobistych i rodzinnych (40 godz.)
  • trening komunikacji interpersonalnej (30 godz.)


Moduł edukacyjny:

  • warsztat edukacyjny „Proces grupowy z uwzględnieniem zjawisk kryzysowych” (28 godz.)
  • warsztat zadaniowy „Konstruowanie warsztatu edukacyjnego w praktyce” (35 godz.)
  • warsztat superwizyjny „Indywidualny styl pracy trenerskiej” (30 godz.)

Aby zgłosić swój udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres mailowy: rpp.integracja@gmail.com

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca 2022 r.

Kolejnym krokiem jest udział w BEZPŁATNYM WARSZTACIE KWALIFIKACYJNYM i podjęcie ostatecznej decyzji o udziale w Programie. Warsztat kwalifikacyjny odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. (sobota) w Stalowej Woli od 10:00 do 15:00.

Liczba miejsc jest ograniczona (tylko 24 osoby)!

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu koordynatora programu: 696 722 186, za pośrednictwem adresu e-mail: rpp.integracja@gmail.com i na stronie: www.stowarzyszenieintegracja.eu

Plakat opisujący przedsięwzięcia programu rozwoju kompetencji trenerskich

Weronika Dąbrowska
Koordynatorka ds. Organizacyjnych

Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej INTEGRACJA
ul. Polna
37-450 Stalowa Wola

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies