BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Trzy jednokolorowe świece z dekoracyjną etykietą Mydlarnia - Pratulińskie Ogrody

„Pratulińskie ogrody” w bialskim szpitalu

16 lutego 2022 roku Centrum Integracji Społecznej prowadzone przez Caritas Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej otwiera na oddziale onkologii bialskiego szpitala Sklep z różnymi wyrobami sekcji CIS pod nazwą „Pratulińskie ogrody”.

Będzie tam można kupić kanapki, napoje, kawę i herbatę, sękacze wykonane przez uczestników sekcji gastronomicznej oraz oryginalne mydła naturalne i świece sojowe, które powstały w sekcji florystyki i rękodzieła. Są też do nabycia słodycze i niezbędne przybory toaletowe. 

Każdy z pacjentów będzie mógł także liczyć na bieżącą prasę, a wszystko po to, by szybciej upływał czas spędzony na szpitalnych oddziałach.

Sklepik będzie usytuowany na parterze budynku bialskiej Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Jana II Kazimierza.

Przedsięwzięcie „Pratulińskie ogrody” to nowa aktywność Centrum Integracji Społecznej w ramach budowania marki pod tą samą nazwą. W jej skład będą wchodziły zarówno wytworzone w CIS Biała Podlaska wyroby gastronomiczne jak i  kosmetyczne.

Anna Nowińska
Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
ul. Budowlana 1, 08-110 Siedlce
tel. 25 640 71 30 wew. 122
www.siedlce.caritas.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies