BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Pożegnanie Adama Orła 31 marca 2022

W czwartek 31 marca 2022 roku o godzinie 11:00 w Lublinie na Poczekajce w Kościele Parafii Niepokalanego Serca Maryi i Św. Franciszka odbyła się uroczystość pogrzebowa pożegnania naszego Niezwykłego Przyjaciela i Współpracownika Adama Orła.

Uczestniczyli w niej Najbliżsi — Dzieci, Wnuki, Rodzina oraz Znajomi i Współpracownicy z organizacji członkowskich Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, Instruktorzy Aktywnej Rehabilitacji, przedstawiciele Instytucji i Organizacji, z którymi współpracował oraz Ci, którym pomagał, z którymi zetknął się w kolejnych okresach swojego bardzo aktywnego życia.

Mimo bardzo zimnego dnia do Kościoła przybyły osoby nie tylko z Lublina, ale z całej Lubelszczyzny i Polski, z Zamościa, Świdnika, Kraśnika, Janowa Lubelskiego, Warszawy, Rzeszowa i wielu innych miejscowości. W imieniu całej społeczności osób z niepełnosprawnościami Adama Orła pożegnała prezes LFOON-SW.

Po uroczystości urna z prochami Adama Orła została złożona do grobu na cmentarzu w Radawcu Dużym.

Nie wszyscy mogli uczestniczyć osobiście w ostatnim pożegnaniu. Szereg osób zamówiło w jego intencji Msze Święte. Odbędą się one w następujących terminach:

  • 21 kwietnia godz. 6:30
  • 23 maj godz. 8:00
  • 24 maj godz. 8:00
  • 27 maj godz. 7:15 oraz 8:00
  • 31 maj godz. 8:00
  • 2 czerwca godz. 8:00

Adam Orzeł był Niezwykłym Człowiekiem, Najpiękniejszym i Najprawdziwszym ORŁEM.

Zostanie na zawsze w naszej pamięci.

Alicja Jankiewicz

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies