BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logo z napisem: Otwórzmy przed nimi życie,.

Pierwsze miejsca dla WTZ Janowica na VIII Eurobiegach w Krasnymstawie!

Już po raz trzeci podopieczni PSOUU Koło w Łęcznej z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Janowicy brali udział w Powiatowych Eurobiegach, które odbyły się 26 maja 2011 r. w Krasnymstawie.

Z roku na rok pozycje naszych zawodników są coraz wyższe, a tym razem możemy poszczycić się nawet 1-szym miejscem. Zdobyła je w biegu na 800 m Małgorzata Wnętrzak! W tym samym biegu wspaniałą kondycją pochwaliła się także Katarzyna Piasecka, zajmując 2-gie miejsce. W kolejnych biegach: 600 m, 2-gie miejsce zdobyła Magda Porębska, a w biegu mężczyzn na 1000m miejsce 7-me zajął Daniel Leus. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki, a dla zwycięzców poszczególnych dystansów organizator przewidział wspaniałe statuetki!

Na VIII Eurobiegach nie mogło zabraknąć uczestników dopingujących zawodników – w tym roku z trybun słychać było WTZ z Janowicy najgłośniej, dzięki Jolancie Forysiuk, Michałowi Kliszczowi i Małgorzacie Jedut, którzy trzymali kciuki za wszystkich biegaczy i nie żałowali gardeł na doping!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym był możliwy udział uczestników WTZ w tym wydarzeniu.

Maria Lisek-Zięba

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies