BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat promujący wydarzenie Piątek wieczorową porą

Piątek wieczorową porą: Teraz Pan ma relaks! – z tłum. na PJM

Dzielnicowy Dom Kultury Czuby Południowe zaprasza 8 października o godz. 18:00 na spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem o tematyce: "Teraz Pan ma relaks!" w ramach cyklu "Piątek wieczorową porą".

Spotkanie odbędzie się w trybie hybrydowym tj. stacjonarnie w Dedeku oraz transmitowane online w czasie rzeczywistym na Facebooku DDK „Czuby Południowe”.

Wojciech Przylipiak w rozmowie z Agnieszką Krawiec opowie o sposobach spędzania wolnego czasu w okresie PRL, o tym, jak Polacy uczyli się wypoczywać oraz jak Państwo próbowało ten czas organizować.

Wojciech Przylipiak – dziennikarz, kolekcjoner pamiątek sprzed lat, o których pisze na blogu bufetPRL.com. Autor książek „Czas wolny w PRL” oraz „Sex, disco i kasety video. Polska lat 90.” (Wydawnictwo Muza). z czasopismami i portalami kulturalnymi pisząc o popkulturze, nie tylko tej sprzed 1989 roku.

Prowadzenie – Agnieszka Krawiec – polonistka, logopedka, dziennikarka Polskiego Radia Lublin.

Osoby, które chcą uczestniczyć w spotkaniu na żywo, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: info@ddkczubypoludniowe.pl. Liczba miejsc ograniczona

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies