BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Logotyp Koalicji Na pomoc niesamodzielnym

Ogólnopolska konferencja „Opieka długoterminowa w Polsce – dzisiaj i jutro”

Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym” - Związek Stowarzyszeń serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w 4. ogólnopolskiej konferencji „OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE - DZISIAJ I JUTRO”, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2022 roku w Novotelu Centrum Warszawa.

Typ konferencji: konferencja hybrydowa

Miejsce: Hotel Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98)

LINK DO REJESTRACJImeeting15.com

Podobnie jak w roku ubiegłym konferencja będzie miała formułę hybrydową – uczestnicy sami będą mogli zadecydować jaka forma obecności będzie dla nich odpowiednia: stacjonarna płatna wg obowiązującego cennika czy online bezpłatna.

Tegoroczne wydarzenie będzie stanowić kontynuację publicznej debaty na temat aktualnego stanu i przyszłości opieki długoterminowej w Polsce, którą rozpoczęliśmy konferencją stacjonarną już w listopadzie 2019 roku.

W ciągu dwóch dni planowana jest organizacja sześciu interaktywnych debat tematycznych (3 debaty dziennie) z udziałem ekspertów.

Osoby zainteresowane udziałem stacjonarnym w konferencji prosimy o wybór opcji udziału stacjonarnego i opłacenie wejściówki (biletu).

Udział stacjonarny jest limitowany, zgodnie z obowiązującymi w czasie spotkania regulacjami. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Płatna wejściówka na salę obejmuje:

  • miejsce na sali plenarnej, 
  • przerwy kawowe w części wystawienniczej,
  • lunch,
  • osobisty kontakt z prelegentami z możliwością zadawania pytań w trakcie poszczególnych sesji.

Udział online jest bezlimitowy i bezpłatny, tym niemniej również wymagana jest rejestracja.

Każda zarejestrowana osoba (stacjonarnie i online) będzie miała możliwość uczestnictwa w interaktywnej formule głosowań oraz zadawaniu pytań.

Serdecznie zachęcamy do udziału stacjonarnego w konferencji i skorzystania z promocyjnych cen (liczba miejsc ograniczona).

Koalicja „Na pomoc niesamodzielnym”

 tel. 22 279 49 06/02

e-mail: konferencja@niesamodzielnym.pl

www.niesamodzielnym.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies