BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Grafika 102. numeru miesięcznika Help. Widnieją na niej kolorowe pisanki ułożone w małym koszyczku. Z góry wpadają do niego kolejne umalowane jajka. Obok leżą białe piórka i wiosenne bazie.

Odkryj Nowy 102. Numer Miesięcznika Help!

Fundacja Szansa dla Niewidomych ma ogromną przyjemność podzielić się z Czytelnikami najnowszym wydaniem miesięcznika Help - jesteśmy razem!

W najnowszym 102. numerze podsumowujemy historię Helpa. To krótki przewodnik o tym, co udało się zrobić i o czym informowaliśmy naszych Czytelników. Zapowiadamy również, co ukaże się w naszych najbliższych numerach.

Okres wiosenny kojarzy się nam z Wielkanocą – w jednym z artykułów można przeczytać o związanych z nią tradycjach. 

Zachęcamy zajrzeć do naszych stałych działów poruszających sprawy zdrowotne, sportowe i kulturalne. Będziemy się w nich chwalić osiągnięciami młodych mistrzów, ale zostanie też wsadzona łyżka dziegciu, co do roli mediów. 

Polecamy równie ważne i interesujące teksty dotyczące aplikacji i technologii dla osób z dysfunkcją wzroku. 

Zapraszamy do pobrania najnowszego numeru Help w w formatach PDF, DOC, TXT i RTF i korzystania z interesujących treści dostępnych na stronie: www.szansadlaniewidomych.org/index.php/help/

Projekt „HELP– jesteśmy razem – miesięcznik, informacje o świecie dotyku i dźwięku dla osób niewidomych, słabowidzących oraz ich otoczenia” jest dofinansowany ze środków PFRON i ze środków własnych Fundacji Szansa – Jesteśmy Razem.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ewelina Mirocha

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies