BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Dwoje uśmiechniętych seniorów w jesiennym, słonecznym lesie i napis "Odczaruj Jesień Życia"

“Odczaruj Jesień Życia” – zaproszenie do współpracy

Pan Sławomir Skowronek - Dyrektor Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin serdecznie zaprasza do współpracy przy tegorocznej edycji inicjatywy „Odczaruj Jesień Życia”, która odbędzie się 21 października (sobota, godz. 12.00 - 16.00) w Galerii "Olimp" w Lublinie.

Główną atrakcją planowanego wydarzenia będzie pokaz mody w wykonaniu lubelskich seniorów. Z uwagi jednak na fakt, że Lublin otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży, cały rok 2023 jest dla naszego miasta szczególny.  Postanowiliśmy zatem, że pokaz mody również musi mieć wyjątkowy charakter i po raz pierwszy wezmą w nim udział także młodzi ludzie.

Tradycyjnie już wydarzeniu towarzyszyć będzie „Miasteczko Zdrowia i Urody Seniora” wraz ze stoiskami informacyjnymi. Będzie to doskonała okazja do bezpłatnego promowania produktów i usług, adresowanych do osób starszych. Do udziału zapraszamy placówki działające w branży zdrowia, urody, sportu i rekreacji oraz lokalne organizacje, które działają na rzecz aktywizacji seniorów i świadczą pomoc w różnej formule. 

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go w terminie do 10 października br. na adres: marketing@galeriaolimp.com.pl. Dodatkowo proszę o przesłanie logotypu do wykorzystania w materiałach promocyjnych.

Wydarzenie „Odczaruj Jesień Życia” organizowane jest przy współpracy Prezydenta Miasta Lublin, Rady Seniorów i galerii handlowej OLIMP.

Pliki do pobrania

Sławomir Skowronek
 
Urząd Miasta Lublin                           
Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych

ul. Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin

tel.+48 81 466 30 50

e-mail: wips@lublin.eu

www.lublin.eu

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies