BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Łukasz stoi na szczycie góry Noszak. Na tle zdjęcia napis: Slajdowisko podróżnicze: O wejściu na Noszak, dach Afganistanu. Transmisja live 17 marca, prelegent Łukasz Kocewiak. Tłumaczenie na PJM i AD - Fundacja Siódmy Zmysł, Fundacja Katarynka i Z Zurich Foundation.

O wejściu na Noszak, dach Afganistanu – slajdowisko z audiodeskrypcją i w Polskim Języku Migowym

Fundacja Siódmy Zmysł zaprasza 17.03.2021 (środa) o godz. 18:00 na slajdowisko podróżnicze organizowane w ramach współpracy z Z Zurich Foundation. 

Wydarzenie będzie transmitowane na fanpage’u Fundacji z tłumaczeniem na PJM Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego i audiodeskrypcją do zdjęć.

Link do spotkania również będzie podany na facebooku Fundacji Siódmy Zmysł.

Afganistan od dziesięcioleci jest postrzegamy jako kraj targany wojnami, gdzie niestabilna sytuacja polityczna i ciągłe zagrożenie atakiem terrorystycznym blokują rozwój turystyki wysokogórskiej.

W marcu wybierzemy się tam w wirtualną podróż i spróbujemy dowiedzieć się, czy można jeszcze wspinać się bezpiecznie w afgańskim Hindukuszu. Naszym przewodnikiem będzie Łukasz Kocewiak, który samodzielnie zorganizował wyprawę do Afganistanu w rejony Korytarza Wachańskiego oraz wszedł solo na najwyższy szczyt tego kraju – Noszak (7492 m n.p.m.).

Łukasz Kocewiak jest podróżnikiem, himalaistą i autorem książki górsko-podróżniczej „Aconcagua. W cieniu Śnieżnego Strażnika”. Łukasz jest również organizatorem wypraw wysokogórskich w Himalaje, Pamir, Hindukusz a od dziesięciu lat prowadzi z pasją popularnego bloga podróżniczego Kartka z Podróży. Pasja do podróżowania, fotografii i gór łączą się w harmonijny sposób i pchają go konsekwentnie do realizowania coraz to ciekawszych projektów. Od wielu lat wspina się w naszych polskich Tatrach oraz w górach wysokich na całym świecie. Zrealizował między innymi takie projekty jak: wyprawa samochodem terenowym po Saharze i pustyni Gobi; 16.ooo km pociągiem przez Azję; wyprawa na Pik Lenina, Denali, Matterhorn, Aconcaguę, Noszak, Manaslu. Na cztery ostatnie wszedł samodzielnie w ramach projektu „8 Solo”.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies