BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Obiekt Aqua Lublin

Niebiesko i cicho nad Areną Lublin

We wtorek 2 kwietnia Arena Lublin zaświeci na niebiesko, a dźwięki w zarządzanych obiektach zostaną maksymalnie wyciszone. W ten sposób Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie chce pokazać swoją solidarność z osobami w spektrum autyzmu.

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Głównym przesłaniem dnia ustanowionego przez przedstawicieli Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2008 roku jest pod-noszenie świadomości społeczeństwa o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem. Symbolem solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem jest kolor niebieski. Dlatego też we wto-rek Arena Lublin zaświeci na niebiesko, kolor ten dominował będzie również w Punktach Obsługi Klienta na obiektach zarządzanych przez MOSiR Bystrzyca.” - piszą przedstawiciele MOSiR-u.

Dodatkowo, w strefie aquaparku i gastronomicznej Aqua Lublin oraz na basenie CSR Łabędzia, zostaną maksymalnie wyciszone dźwięki, tak by miejsca były przyjazne dla osób w spektrum.

To nie koniec, ponieważ od 2 kwietnia spółka wprowadza w każdy wtorek regularne ciche godziny. Na Aqua Lublin od godz. 17:00 do 20:00, a w siłowni FitGym od 17:00 do 19:00.

Plakat promujący akcję. Na plakacie informacja: Komfort dla wszystkich. Godziny ciszy w każdy wtorek na Aqua Lublin w godz. 17:00-20:00, w FitGym w godz. 17:00-19:00.
Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies