BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nie lada gratka dla Innowatorów

Po raz kolejny nie lada gratka dla Innowatorów. 16. sierpnia 2021 r. rusza ostatni już nabór pomysłów do Inkubatora Innowacji Społecznych “Generator Dostępności”.

W ramach działania można pozyskać granty (ok. 35 tys. zł) na nowe rozwiązania dla osób starszych i/lub z niepełnosprawnościami. Naborowi towarzyszyć będą przeprowadzone on-line za pośrednictwem platformy Zoom warsztaty kreatywne online poświęcone innowacjom społecznym. 

Jak piszą w zaproszeniu Organizatorzy „w trakcie warsztatów zostaną przedstawione narzędzia pozwalające tworzyć nowatorskie rozwiązania i produkty. Przejdziemy przez warsztat zgodnie z metodą design thinking, zdiagnozujemy potrzeby różnych grup społecznych oraz opowiemy o narzędziach, które pozwalają na definiowanie problemów i generowania ciekawych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie, zwiększających dostępność czy minimalizujących wykluczenie społeczne. Nie zabraknie wiedzy teoretycznej i pracy warsztatowej”.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz: www.forms.gle/…

Więcej informacji na temat wydarzenia i projektu można znaleźć na Facebooku: www.facebook.com/… oraz na stronie Organizatorów: www.innowacje.spoldzielnie.org

opracowano na podstawie informacji od Organizatora

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies