BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Plakat z tekstem na tle flagi Ukrainy. W nagłówku hasztag StandWithUkraine oraz logo Lublin Miasto Inspiracji. Poniżej tekst: SZYKAMY WOLONTARIUSZY wśród nieszkańców Lublina, do wsparcia punktów noclegowych dla obywateli z Ukrainy. Chcesz pomóc osobom dotkniętym wojną na Ukrainie? Zgłoś się do nas! Contact Center Urzędu Miasta Lublin od poniedziałku do piątku - 7:45 - 15:15. 81 466 10 00

Nabór Wolontariuszy

Miasto Lublin zbiera zgłoszenia wolontariuszy chętnych do wsparcia punktów noclegowych dla obywateli z Ukrainy poprzez Contact Center.

Miasto Lublin poszukuje wolontariuszy do działań porządkowych związanych z organizowaniem miejsc w ośrodkach dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie. Za pośrednictwem miejskiego Contact Center przyjmowane są zgłoszenia od mieszkańców Lublina chętnych do pomocy pracownikom MOPR w przygotowywaniu i bieżącej obsłudze punktów noclegowych dla obywateli z Ukrainy.

Wolontariusze zostaną przydzieleni wg potrzeb do ośrodków noclegowych na dyżury 4-godzinne, zgodnie ze wskazanymi preferencjami. Znajomość języków obcych nie jest wymagana, ważna jest chęć pomocy oraz empatia.

Zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są od 15 marca pod numerem telefonu 81 466 10 00, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:15.

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies