BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

MZK Biała Podlaska włącza się w pomoc Zrzutki na Biuletyn!

Miło nam poinformować Was drodzy czytelnicy, że do grona wspierających naszą Zrzutkę na Biuletyn, dołączyło MZK w Białej Podlaskiej!

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej udostępnił Nam swoją powierzchnię reklamową w swoich autobusach pod nasze plakaty informujące o zbiórce funduszy na modernizacje naszej strony. Za ten gest wsparcia i współpracy jesteśmy niezmiernie wdzięczni właścicielom spółki jak i wszystkim jej pracownikom. 

Takie wsparcie ma znaczenie i pokazuje, że firma nie jest obojętna na los osób niepełnosprawnych, którzy stanowią część pasażerów korzystających z transportu publicznego.

Żywimy nadzieje, że ta współpraca przyniesie owoce w postaci datków do naszej zbiórki od pasażerów zbiorkomu jak również pozytywne opinie o przewoźniku od mieszkańców miasta Białej Podlaskiej i okolic, którzy z pewnością docenią obecność tej kampanii w autobusach która zaświadczy o dobroczynności tej spółki wobec osób niepełnosprawnych.

Wypatrujcie więc drodzy mieszkańcy Białej Podlaskiej naszych plakatów i dołączajcie do grona darczyńców naszej zbiórki!

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies