BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Grafika z tekstem: DEBATA O DOSTĘPNOŚCI

Muzeum dostępne dla wszystkich – debata o dostępności / z tłum. na PJM

Jak tworzyć przestrzenie dostępne dla wszystkich? Jak ułatwiać poznawanie zbiorów muzealnych osobom ze szczególnymi potrzebami? Jak organizować dostępne wydarzenia kulturalne?

Zapraszamy na debatę o dostępności! Porozmawiamy o tworzeniu oferty kulturalno-edukacyjnej dla osób z różnymi potrzebami oraz o dostępności w muzeach.

Do udziału w debacie zapraszamy osoby ze szczególnymi potrzebami, przedstawicieli organizacji pozarządowych wspierających osoby z różnymi potrzebami, a także osoby, które na co dzień zajmują się dostępnością w instytucjach kultury.

Liczymy na Waszą obecność, wszelkie opinie i sugestie!

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2022 roku (czwartek) o godzinie  17:00 w Muzeum Narodowym w Lublinie, ul. Zamkowa 9, Galeria Malarstwa Polskiego (II piętro).

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy Piktogram obrazujący tłumacza języka migowego, a sala, w której odbędzie się spotkanie jest wyposażona w stacjonarną pętlę indukcyjną.

Sala jest dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchu. 

Będziemy wdzięczni za rejestrację na spotkanie poprzez formularz dostępny w linku poniżej lub kontakt mailowy/telefoniczny.

Link do rejestracji na spotkanie.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu:

Małgorzata Siedlaczek
Dział Edukacji
tel. 81 537 96 15
kom. 693 677 602
e-mail: m.siedlaczek@mnwl.pl

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies