BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Cztery piktogramy w kolorze niebieskim ułożone w kwadrat: osoba na wózku inwalidzkim, osoba z niepełnosprawnością intelektualną, tłumacz języka migowego, osoba poruszająca się z białą laską. Obok tekst: Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

3 i 4 grudnia, w centrum wystawienniczym Targów Lublin, odbędzie się trzecia edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Pierwszy dzień Targów dotyczyć będzie aktywnego udziału osób z różnymi niepełnosprawnościami w życiu kulturalnym w aspekcie tańca. Drugi dzień poświęcony zostanie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Wzorem lat ubiegłych, równolegle z targami odbywać się będzie część wystawiennicza połączona z kiermaszem prac osób niepełnosprawnych. Swoją ofertę mogą zaprezentować m.in. instytucje i organizacje o społecznym profilu działalności oraz pracodawcy zatrudniający lub chcący zatrudnić osoby niepełnosprawne.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies