BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Lato u seniorów

Lubelska Akademia Seniorakoncerty, gimnastyka zdrowotnazajęcia tai chi to oferta, jaką Miasto Lublin przygotowało dla lubelskich seniorów w tegorocznym sezonie letnim.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Większość z nich odbędzie się na świeżym powietrzu, z wykorzystaniem odnowionej infrastruktury miejskich parków.

– Miasto Lublin przygotowało specjalną ofertę, która umili osobom w wieku senioralnym wakacyjny pobyt w mieście. Zapraszamy seniorów na spektakle i koncerty muzyczne. Przewidzieliśmy także szereg zajęć sportowych, usprawniających, dostosowanych do wieku uczestników i prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Mamy również przygotowaną ofertę dla osób, które ze względów zdrowotnych lub w obawie przed wysokimi temperaturami nie będą mogły korzystać z zajęć na świeżym powietrzu. Jest to cykl filmów, które dostępne są na miejskim kanale YouTube. Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia okresu wakacyjnego z wykorzystaniem specjalnie im dedykowanej oferty letnich zajęć – mówi Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Więcej informacji na stronie lublin.eu

Informacja pochodzi z portalu lublin.eu

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies