BIULETYN INFORMACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Wsparcie dla kobiet w ciąży i rodzin: Za życiem.

Konsultacje społeczne „Za życiem” w ŚDS KALINA

W dniu 29 sierpnia 2017 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy KALINA w Lublinie odbyły się konsultacje społeczne w ramach programu wsparcia dla rodzin „Za życiem”.

Ekspertami konsultacji byli Dyrektor Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych w Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Mirosław Przewoźnik oraz Naczelnik Wydziału ds. Integracji Cudzoziemców Współpracy Międzynarodowej Programu Wsparcia Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Rozwoju Jan Łobarzewski.

Podczas spotkania omawiane były bariery i wyzwania z perspektywy uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowych i Środowiskowych Domów Samopomocy i ich rodzin. Spotkanie odbyło się w ramach konsultacji społecznych w związku z wejściem w życie Uchwały Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2016 roku w sprawie programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”, w ramach projektu „Konsultacje +”.

Moderatorem spotkania była Joanna Nowak.

Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Czytaj więcej o polityce prywatności i plikach cookies